Press "Enter" to skip to content

Władysław Banaś „Problem reparacji psychotycznego umysłu”

Wykład zawiera przegląd literatury dotyczącej rozumienia psychotycznych aspektów osobowości, a także opis kliniczny pracy autora z pacjentem w ramach terapii psychoanalitycznej. Referat uwzględnia także dyskusję na temat przyczyn niepowodzeń w leczeniu oraz propozycję modelu pracy z osobowością psychotyczną.

Władysław Banaś – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, superwizor i psychoterapeuta treningowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, opiekun merytoryczny Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Psychoanalitycznej, superwizor Oddziału Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie.

Wykład odbędzie się w dniu 23.10.2021 r., w godz. 11.00 – 12.30 w sali konferencyjnej Hotelu GREIN, Aleja Tadeusza Rejtana 1 w Rzeszowie.

Po przedstawieniu referatu przewidziany jest czas na pytania i dyskusję.

Z uwagi na aktualne zasady bezpieczeństwa związane z pandemią COVID-19 i zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów wykład będzie zorganizowany z zachowaniem przewidzianych limitów (jedna osoba na 10 m2), limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Wykład nie będzie transmitowany online.

Opłata za udział w wykładzie wynosi 30 zł, prosimy o przelew na konto Podkarpackiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów BGŻ BNP Paribas S. A. 72 1600 1332 1816 5752 2000 0001. W tytule przelewu proszę wpisać „Wykład Władysława Banasia”. Po uiszczeniu opłaty prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy Stowarzyszenia: stowarzyszenie@psychoterapia-podkarpackie.pl.

Dla członków Podkarpackiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów udział w wykładzie jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmujemy do 21.10.2021r.

Comments are closed.