Press "Enter" to skip to content

Krzysztof Jarosz „Wrogość wobec obcego. Obcy jako efekt psychotycznych przekształceń”

Podkarpackie Stowarzyszenie Psychoterapeutów zaprasza na wykład, który odbędzie się w dniu 15.05.2021 r. (sobota) od godziny 10.00 do 11.30 na platformie ZOOM.

Wykład jest próbą przyjrzenia się psychotycznemu sposobowi funkcjonowania umysłu.

Opis psychoterapii pacjenta w trakcie kryzysu psychotycznego zawiera przyjrzenie się temu, jak aktywna, psychotyczna część pacjenta funkcjonuje w relacji terapeutycznej przekształcając percepcję oraz doświadczanie rzeczywistości.

Zaprezentowany referat uzyskał wyróżnienie w konkursie „Wrogość wobec obcego” Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Krzysztof Jarosz jest psychologiem i psychoterapeutą, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzi pełnoetatową prywatną praktykę w Rzeszowie.

Opłata za wykład wynosi 30 zł.

Prosimy o wpłaty na konto Podkarpackiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów

BGŻ BNP Paribas S. A.

72 1600 1332 1816 5752 2000 0001

W tytule przelewu proszę wpisać: „Wykład Krzysztofa Jarosza”

Po uiszczeniu opłaty prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy Stowarzyszenia

stowarzyszenie@psychoterapia-podkarpackie.pl

Na Państwa adres mailowy zostanie wysłany link do udziału w wykładzie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12.05.2021 (środa) do godziny 20.00. Jeżeli do czwartku do godziny 20.00 nie otrzymacie Państwo linku do wykładu prosimy o kontakt na adres mailowy pspzarzad@gmail.com, bądź telefoniczny pod numer telefonu: 662 234 604 (Maciej Ćwik).

Dla członków Podkarpackiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów udział w wykładzie jest bezpłatny. Prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy Stowarzyszenia celem otrzymania linku do wykładu.

Comments are closed.